phone +371 2424 0404

  • 2024.gada 5. jūlijā

  • Wondersalā!

  • The Legends of rock

  • SLADE

  • SMOKIE

  • SWEET


SLADE

SLADE - neapšaubāmi ir viena no aizraujošākajām britu grupām pēdējo 50 gadu laikā. SLADE ar savu unikālo sajaukumu ar perfektu pop rokenrolu, uz skatuves redzamo krāšņumu un ne mazāk kā 23 Top 20 singlus, no kuriem 6 bija populārākie hiti... plus 6 hitu albumi rokmūzikas fanu sirdīs visā pasaulē

>>>>>>>>>>

SLADE topu karjera ilgst 6 gadu desmitus, un viņu dziesmas "Far Far Away", "Cum on Feel The Noize" un "Coz I Luv You" joprojām tiek rādītas dažu pasaules lielāko kompāniju televīzijas reklāmās.

SLADE pirmo reizi iznāca 1966. gadā, apceļojot Apvienoto Karalisti un Eiropu un kļūstot par koncertu uz skatuves. Apvienojot spēkus ar Času Čendleru, bijušo grupas Animal basģitāristu un grupas Jimi Hendrix Experience menedžeri, SLADE ieguva savu pirmo hitu topā 1971. gada maijā ar Bobija Mārčana dziesmu "Get Down and Get With It", ko tā paša gada oktobrī izdeva " Coz I Luv You" kļuva par grupas pirmo albumu numur viens un guva milzīgus panākumus visā Eiropā.

Septiņdesmitajos gados SLADE kļuva par vienu no lielākajām grupām Eiropā, kas pastāvīgi koncertēja un ierakstīja, kā arī regulāri ceļo uz Ameriku, Japānu un citās pasaules daļās. SLADE hitu katalogs ir sinonīms laikmetam: "Take Me Bak 'Ome", "Mama Weer All Crazee Now", "Cum On Feel The Noize", "Gudbye T' Jane" un daudzi citi kā skaņu celiņš glam paaudzei un joprojām Astoņdesmito gadu sākumā SLADE tika uzaicināti uzstāties Reading Rock festivālā, masīvā ikgadējā pasākumā, kas piesaistīja vairāk nekā 100 000 cilvēku, un tie burtiski nozaga uzmanības centrā, dodot dažas no pasaules lielākajām rokgrupām. iespēja sacensties par savu naudu, vienlaikus izraisot jaunu interesi no pilnīgi jaunas auditorijas. Rezultātā grupa parakstīja jaunu ierakstīšanas līgumu un izdeva himnu "We'll Bring The House Down", kas 1981. gada janvārī sasniedza Lielbritānijas labāko desmitnieku. SLADE ir atpakaļ! Nevēloties atpūsties uz saviem glam lauriem, SLADE sāka veidot jaunu ceļu Lielbritānijas ļoti ietekmīgajā smagā roka arēnā. Otrā veiksmīgā uzstāšanās Doningtonas pilī 1981. gadā vairāk nekā 60 000 cilvēku lielā pūļa priekšā nostiprināja grupas pozīcijas un pavēra ceļu singlam "Lock Up Your Daughters" un albumam "Til Deaf Do Us Part".

Kamēr SLADE bija aizņemti Apvienotajā Karalistē, izdodot milzīgo hitu "My Oh My", izpelnoties milzīgu atzinību, Losandželosas metāla grupa Quiet Riot izplatīja vārdu visās valstīs ar savu "Cum On Feel The Noize" versiju, kas bija tik veiksmīga, ka viņi sekoja viņai kopā ar "Mama Weer All Crazee Now". Astoņdesmito gadu sākumā SLADE koncertēja un ierakstīja ierakstus, kad viņi atkal kļuva par galveno britu popa un roka spēku. Deviņdesmito gadu sākumā Radio Wall Of Sound sasniedza Apvienotās Karalistes Top 30, nodrošinot SLADE stabilu 30 gadu topu karjeru! 1991. gadā, pastāvot pieprasījumam no visas pasaules, SLADE dibinātājs Deivs Hils atgriezās turnejā, nospēlējot dažus izvēlētus datumus Eiropā, pirms sāka ļoti veiksmīgu divu mēnešu turneju pa Austrāliju. SLADE turpina apceļot pasauli. Viņi ir favorīti uz festivāla skatuves. Viņiem ir milzīgs klausītāju loks un viņi regulāri koncertē Vācijā, Polijā, Beļģijā, Holandē, Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Šveicē, Čehijā, Slovākijā, Baltijas valstīs, Ukrainā, Bulgārijā, Spānijā un Francijā. Tikko atgriezies no festivāla Telavivā un Gibraltārā, nākamā pietura ir Grenlande un Fēru salas.

Vada dibinātājs Deivs Hils ar ģitāru un Džons Berijs, kurš pievienojās 2003. gadā, spēlējot vokālu, basģitāru, akustisko ģitāru un vijoli. Džons ir arī spēlējis basģitāru ar Mud, The SWEET, Screaming Lord Sutch, The Tremeloes, Bay City Rollers un The Rubettes. Džonam pie vadošā vokāla un taustiņinstrumentiem pievienojās Rasels Kīfs, kurš pirmajos gados spēlēja daudzās oriģinālajās grupās, viņš arī ierakstīja albumus Polygram un United Artists, Rasels devās turnejā ar The Pretty Things un Les McKeown's Bay City Rollers, tagad Alekss Beinss pievienojas bungu spēlēšanai. , Alekss ir koncertējis kopā ar Vilko Džonsonu, grupu The Rubettes, kā arī ir bungu skolotājs. 2 2023. gadā viņi atzīmēja 1973. gada populārāko dziesmu "Cum on Feel the Noize" un "Merry Christmas Everything" 50. gadadienu! Šodien SLADE joprojām ir viena no aizraujošākajām grupām uz ceļiem, un viņu uzstāšanās uz skatuves ir dinamiska, spēcīga un uzmundrinoša tīra, nesamākslota rokenrola amerikāņu kalniņi.

https://www.davehillslade.com/ 


SMOKIE

Smokie (latv. Smoki, pirmatnēji Smokey, saskan ar angļu smoke — dūmots, kūpināts, smēķēts) — britu rok-grupa no Bradforda, kuru veidoja 1963.gadā skolas draugi Kriss Normans, Alans Silsons un Rons Kelli.

>>>>>>>>>>

Vislielāko popularitāti tas ieguva 70. un 80.gadu otrajā pusē Eiropā. 11 grupas singli un 5 albumi bija Eiropas valstu labāko divdesmitniekā no 1975. līdz 1979.gadam.

Grupas sastāvs vairākas reizes mainījās un vienīgais, kurš piedalījās visos sastāvos, bija Terijs Atlijs. Diemžēl viņš devies mūžībā tieši 2 gadus atpakaļ, bet grupa joprojām dodas koncertu braucienos visā pasaulē.

Šie mūziķi savu profesionālo debiju piedzīvoja 1968.gadā ar nosaukumu Kindness, uzstājoties dažādos kempingos un deju zālēs. Arī šajā periodā grupa spēlēja kopā ar bijušo Herman's Hermits vokālistu Pīteru Nūnu. Tomēr grupas agrīnie singli, kas tika ierakstīti daudzās mūzikas ierakstu kompānijās, nekļuva populāri. Nelīdzēja arī grupas nosaukuma maiņa 1974.gadā pret Smokey. Pagrieziena punkts mūziķu karjerā bija tikšanās ar RAK Records īpašnieku Mikiju Mostu, kurš grupu ieteica populārajai komponistu Nikija Čina un Maika Čepmena autoru apvienībai, kas pazīstama ar saīsināto nosaukumu Chinnichep.
1975.gadā Smokey dziesmas “If You Think You Know How To Love Me” un “Don’t Play Your Rock’n’Roll To Me” iekļuva Lielbritānijas populārākajos topos. Tajā pašā gadā grupa bija spiesta mainīt sava nosaukuma vārda rakstību uz Smokie pēc dziedātāja Smokija (Smokey) Robinsona protesta iesniegšanas. Par nākamā gada lielo hītu kļuva Chinnichep dziesma "Living Next Door To Alice", kas sākotnēji bija paredzēta austrāliešu grupai New World.

1978.gads radīja populāro "Stumblin' In", kuru Kriss Normens izpildīja duetā ar Suzi Quatro, kas arī bija saistīts ar RAK Records. Tajā pašā gadā tika izdota garā luga “The Montreux Album”. Pamazām Normana un Spensera skaņdarbi sāka dominēt grupas repertuārā, taču tas nepasargāja grupu no popularitātes krituma. 1980.gadā topos nokļuva Bobija Vī vecās dziesmas "Take Good Care Of My Baby" versija, kas izrādījās bija pēdējā grupas dziesma.

https://smokie.co.uk/


SWEET

Ikoniskā britu rokgrupa, kas savu dzīvi sāka 1968. gadā, bija un ir viena no spilgtākajām grupām glamroka žanrā.

Viņu pirmais hits "Funny Funny" parādījās 1971. gadā pēc sadarbības ar britu hitu veidotājiem Chin & Chapman, kuri strādāja ar daudziem ikoniskiem māksliniekiem, tostarp “Smokie” un “Suzi Quatro”. Laikā no 1971. līdz 1972. gadam viņu muzikālais stils ievērojami progresēja no Chin & Chapman gumijas stila līdz hārdrokam “The Who” garā, kas papildināts ar augsta līmeņa fona vokālu.

>>>>>>>>>>

Sweet ir bijis daudz hitu visā pasaulē. Viņiem bija 13 populārākie 20 trāpījumi tikai 1970. gados. Viņu slavenākie ir Block Buster, The Ballroom Blitz, Love is Like Oxygen un viņu jaunākais lielais hits Fox On The Run. Viņi ir pārdevuši vairāk nekā 55 miljonus ierakstu visā pasaulē.

Pavediens, kas savieno pagātni ar tagadni, ir mūziķis Endijs Skots. Viņa apņēmība uzturēt augstus standartus attiecībā uz grupas muzikālo mantojumu un turnejām ir leģendāra! Mūsdienās grupai ir izcila vēsture, kas dzīvajā atveido enerģiju un augsto vokālu, kas saistīts ar jauko skanējumu, kas ir grupas preču zīme. Viņi turpina piepildīt koncertu norises vietas visā pasaulē un uztur pastāvīgu turnejas dienasgrāmatu.

https://www.thesweet.com/

2024.gada  5. jūlijā plkst. 19-00
Wondersalā

AMBER WAY

Tal.: +371 2424 0404

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

WWW.AMBERWAY.COM

© "Amber Way"